Microblading

když už vás nebaví líčení, chcete vypadat krásně i při sportu, nebo máte místa, kde vám obočí nedorůstá

 

co je to microblading

moderní a zatím jediná technika permanentního meke-upu, díky které dosáhneme maximálně přirozeného obočí. Při práci se používají speciální ruční pera, kterými se do vrchní vrstvy pokožky vykresluje jeden chloupek za druhým. Díky hustotě prokreslení, délce jednotlivých chloupků a kombinaci použitých barevných pigmentů se dosáhne přirozeného barevného působení.          

proč právě tato technika

protože profesionálně provedený microblading není na první pohled rozeznatelný od přirozeného obočí, přesto dokáže náš vzhled výrazně změnit. Obočí je dominantou našeho obličeje. Víme, že dolíčené obočí ať jemně, či výrazně, ovlivní náš výraz. Jeho tvar a intenzita tvoří dojem, kterým na své okolí působíme. Proto je důležité, aby naše obočí podtrhovalo harmonii, jemnost a klid našeho výrazu. 

konzultace a návrhy

jsou jedinečnou službou, kterou vám nikdo jiný nenabídne. Konzultace vašeho očekávání, záměru a stavu pleti je samozřejmostí každého studia. Vizualizace, vhodného tvaru obočí, barvy, délky a hustoty, je naší exkluzivitou. Při konzultaci si vás vyfotím a připravím několik návrhů, jak budete v různém tvaru obočí působit. Společně pak vybereme ten nejpřirozenější výraz. Víte, do čeho jdete.  

cena návrhů je 1500            

realizace

tetování trvá asi hodinu. Nejprve se pokožka očistí a nanese anestetikum, díky kterému tetování téměř neucítíte. Nakonec je pleť ošetřena speciálním přípravkem, který zatáhne a uzamkne tetování a vy pleť necháte jen přirozeně zhojit, aniž byste na ni cokoli aplikovala. Několik dní po provedení bude tetování působit výrazněji, než po úplném zhojení pokožky. K úplnému ustálení pigmentu dojde během 3 týdnů, kdy se pleť dohojí a dobarví. Po uplynutí 4 týdnů se doladí potřebné korekce, tvar, barva, intenzita, hustota. Záruku na provedení máte 3 měsíce od první aplikace.

cena obočí 3900

cena korekce 300