• Duek

Regenerace poškozených vlasů

hloubková obnova a restrukturalizace vlasového vlákna pomocí LUXURY CAVIAR a LUXURY PLAZM

 

2 kroková obnova struktury vlasu

je profesionální péče, díky které vaše vlasy znovu získají sílu, vitalitu pružnost a vysoký lesk. Obnoví se hluboká struktura vlasu, dojde k jeho zpevnění a zacelí se jeho hloubková poškození. Vlasy jsou pevné, pružné, lépe se upravují, rychleji suší i tvarují. Jsou plně hydratované a váš účes vydrží mnohem déle. 

Abychom mohly vlasy těmito přípravky ošetřit, musíme je nejprve důkladně umýt. K tomu se používá speciální ošetřující a čistící šampon, který má schopnost vlas otevírat do hloubky a tak ho připravit pro lepší absorbci pečujících látek. Vlasy se lehce napění a šampon se nechá 2 min působit. Po spláchnutí se nejprve aplikuje:

LUXURY PLAZM 

přípravek, který díky kombinaci svých složek, obsahu diamantového prášku, výtažku z černé perly, aminokyselin, bílkovin a polysacharidů, vytváří směs pro posílení a obnovu vlasového vlákna. Černá perla je jedinečný mořský minerál, který obsahuje stopové prvky jako arangonit a křemík. Ve spojení s enzymy a antioxidanty, vysoce přispívají k vitalitě vlasové struktury. Luxury plazm se nanáší na vlhké vlasy a nechává působit pod teplen 15 min. Vlasy jsou okamžitě na dotek silnější, vitálnější a pružnější.

LUXURY CAVIAR

je koncentrovanou, vysoce aktivní kosmetikou složenou převážně z aminokyselin, vitamínů, panthenolu a kaviárového oleje. Díky obsažené Omega 3 mastné kyselině poskytuje kaviár vitamíny, hydrataci a intenzivní ochranu struktury jak vlasů, tak i pokožky hlavy. Obsah kolagenu umožňuje efektivní regeneraci buněk a chrání vlas proti volným radikálům. Vlasy jsou hebké, pružné a nádherně lesklé. 

cena jedné aplikace - obou přípravků - je 600 až 990 Kč

NAŠE DOPORUČENÍ: i přes účinnost a okamžitý efekt jedné aplikace, doporučujeme kúru několikrát zopakovat. Vlas se díky tomu podaří "nadupat" a silně obnovit. Díky neprofesionální nebo nenavazující domácí péči se kúra rychleji vymývá. Z tohoto důvodu a z osobní zkušenosti doporučuji i následnou domácí péči s přípravky INNOVATIS a ROVERHAIR         

pro které vlasy je intenzivní kůra určena

tato péče je určena pro všechny typy vlasů, od jemných, přes normální až po silné, které podporuje v jejich vitalitě a pomáhá udržet pružnost a kvalitu. Zamezuje mechanickému poškození a chrání vlas při úpravě a vlivu celodenního namáhání.

Pro svůj extrémní a okamžitý efekt je vhodný pro vlasy suché, narušené, chemicky poškozené i šedivé. Všechny tyto vlasy jsou definované dehydratací, nepružností, matným vzhledem, krepatostí a vysokou nasákavostí vlasu. 

chemicky poškozené vlasy

jsou takové, které prošly zesvětlujícím, procesem jednou nebo opakovaně. Vlasy, které byly celkově odbarvované = maximálně zesvětlené, zesvětlované = zesvětlené jen o několik tónů, nebo jen zesvětlované melírováním = v různých intenzitách zesvětlení, při použití zesvětlujícího přípravku - "melíru" = melírovacího prášku, pasty, či krému. Jsou to také vlasy trvalené a narovnávané, které prošly změnou vazeb můstků za pomoci chemického procesu.

Tyto vlasy mohou mít různou intenzitu poškození struktury vlasového vlákna. Při zesvětlování dochází k vybourávání pigmentu z vlasového vlákna a jeho vyplavení. Vlas je tedy nenávratně poškozen. Hluboce se naruší vnitřní struktura vlákna, kterou právě Luxury plazm a caviár dokáží nahradit a zacelit.

narušené vlasy

jsou vlasy, které díky stáří - tedy délce vlasů v kombinaci s dalšími danými vlivy díky geneticky dané strukturě vlasového vlákna - síle (jemný, normální, silný), kvalitě (plihlý, mastný, třepivý, barvený, melírovaný, trvalený, chemicky namáhaný, normální), tvaru (rovný, vlnitý, kudrnatý), typem a intenzitou přípravku s nimiž o vlasy pečujeme, vykazují stav mechanického poškození. Jsou v koncích suché, roztřepené a slabé.

suché vlasy

jsou vlasy, které jsou nevhodně ošetřované vzhledem k jejich typu, stáří a potřebám. Pak vlasy, které jsou přirozeně suché, díky samotnému typu vlasového vlákna - vlnité, krepaté, šedivé. Suché mohou být i vlasy jemné a díky to mu jsou křehké, a které nejsou tak odolné proti mechanickým vlivům. Inklinují k maštění u hlavy a trpí suchostí v délkách a koncích vlasů. Pak to jsou vlasy šedivé, ve kterých již není pigment (díky tomu je vlas šedivý). Tím se změní struktura vlasového vlákna, kdy je vlas jako skořápka bez obsahu.

Všechny tyto typy se mohou mezi sebou kombinovat.  Konce vlasů se ulamují a člověk má pocit, že už mu vlasy nerostou, nebo nepřekonají určitou délku. Jsou matné, třepí se a jsou nepoddajné. Ve vlhkém počasí "krepnou", vyfoukaný účes na nich vydrží jen krátce.