Vizážistika

protože energie, kterou si věnujeme nás podporuje

 

líčení

pro všechny příležitosti. Denní, večerní, společenské, svatební, na fotografii, umělecké až divadelní. Přesně takové, jaké zrovna potřebujete. Pracuji s kosmetikou ARTDECO už víc jak 16 let. Je to vynikající značka, jejíž produkty pokryjí veškerou škálu potřeb i technik líčení a vyhovují i ženám s citlivou pletí. Je to jedna z mála kosmetických značek, jejichž produkty pokryjí všechna má očekávání co do barevných tónů, tak mých nároků. Mohu jen vřele doporučit.

základní cena líčení je 650            

kurzy líčení

jsou jednodenní pro skupinu max. 6 žen. Dozvíte se zde všechny důležité informace, které k líčení potřebujete. Naučíte se, jak na jemné nahé líčení a najdeme ten nejlepší způsob líčení přímo pro vás. Knih a postupů bylo napsáno mnoho a jejich principy jsou rozhodně důležité. Jenže každá z nás jsme jedinečná, a tak se právě tyto principy líčení jemně přizpůsobují našim křivkám očí a obličeje tak, aby je zvýraznily, zjemnily, podtrhly nebo dokreslily. Možností a stylů je v líčení mnoho a vy nahlédnete do principů a základů, jak s nimi svobodně pracovat a využít jejich potenciál naplno.   

cena kurzu je 2500            

proměny

nemusí být vždy zásadní a radikální. Mnohdy jde pouze o jemné zharmonizování účesu, líčení i oblečení v jejich základní kompozici a proporcích tak, aby nebylo něčeho málo nebo mnoho. Tak, abychom přitáhli pozornost tam, kde ji chceme mít a odvrátili od míst, které mají zraku druhých uniknout. Vizážistika je jemná hra s proporcionální dokonalostí a je jedno, zda její principy využijeme v kadeřnické, vizážistické nebo stylistické praxi. Schválně se podívejte na naše video proměny na úvodní stránce a uvidíte, jak málo stačí, aby se proměnilo tak mnoho.

Vaši proměnu PŘED a PO mohu zdokumentovat fotografií. Samotným focením nám udělujete souhlas k použití fotografií pro jakoukoli formu prezentace naší práce a studia. Jako odměnu získáte fotografie v hodnotě 2000 Kč. Pokud budete chtít fotografie, které nebudou nikde zveřejněné, pak cena odpovídá našemu fotoceníku.