Proměny

protože každá žena může být krásná

projekt proměn Prostě krásná

který jsem organizovala a realizovala od samého začátku na základě inspirace herce Jaroslava Duška. O projektu se zmínily mnohé noviny, časopisy, TV programy jako Prima a ČT, což jasně dokazuje, že každá žena může být krásná. Její spokojenost se svým vzhledem dává vystoupit na povrch její síle a sebejistotě. Je krásné vidět ženu spokojenou samu se sebou.  

Proměňovali jsme  32 mentálně a zdravotně postižených žen ve věku  23 až 72 let. Všechny z domova Pramen v Mnichově u Mariánských Lázní. Samotné proměny a jejich zdokumentování nám trvalo 4 prodloužené víkendy v týmu 2 až 8 kadeřnic a vizážistek za pomoci personálu domova a skvělé spolupráce našich modelek. Výběr, zpracování fotografií, příprava kalendáře a velko formátových fotografií pak zabrala dalších 300 hodin práce. Projekt začal v létě roku 2014 a byl ukončen vernisáží 11. 11. 2015 v liberecké knihovně. Nyní dál pokračují výstavy fotografií na podporu všech klientů domova. 

proměna pro Vás

je samozřejmostí v jakémkoli rozsahu si budete přát. Můžeme změnit pouze barvu vlasů, střih, líčení,  styl oblečení nebo jen nahlédnout do vašeho šatníku a doporučit, co ze zakoupených věcí vám opravdu lichotí a co už raději ze šatníku vyřadit.    
Můžeme s vámi zajít i do obchodu a doporučit něco z nových trendů, nebo vám ukázat, jak být odvážnější a zbytečně se neschovávat pod svým oblečením. Dopřát si můžete dokument své proměny a mít to sama pro sebe nebo své nejdražší jako hezký dárek.

 

ceník

cena proměn je závislá na množství propojených služeb, které jsou ve službě zahrnuty