Dárkové poukazy

 si můžete vybrat, nebo si je poskládáte sami z našich služeb přesně tak, jak potřebujete.

Vyberte střih, nebo kombinaci střihu a barvení, ombre, tónování, proměnu, fotografii, microblading, prostě cokoli z naší nabídky. Dárkový poukaz vám připravím i s věnováním, stačí si vybrat. Můžete také darovat kredit a obdarovaný se už rozhodne sám, za co jej vyčerpá. Je to jen na nás, jak to vymyslíme. 

Luxury caviar 

je revoluční 2 kroková regenerační a revitazulizující péče pro obnovu a posílení struktury vlasového vlákna. Dodává vlasům výživu, hydrataci a lesk. Vlasy jsou silné, pružné jako z reklamy. Lépe se udržují, rychleji suší a účes vydrží mnohem déle. Můžete darovat od 1 do 10 aplikací.

základní cena 600 Kč

Střih vlasů

pro ženy, muže, kluky i holky. Krátké, dlouhé, klasické i asymetrické. Odvážné i nenápadné. Podle přání, nebo našeho doporučení. Rozhodně vždy tak, aby to slušelo.

základní cena od 400 pánské a 600 dámské

Split Ender Pro 

Je péče o konečky vlasů pro všechny ženy a dívky, které si zakládají na délce svých vlasů. Pomocí strojku Split Ender Pro zastřihneme konečky vlasů jen o 4 až 8mm. Vlasy budou hladké, jemné a ošetřené ve všech svých délkách. Více zde.

základní cena 1500 Kč

Tónování vlasů

je přirozené jemné probarvení, které vyniká plasticitou a možností kombinace různých hloubek barevných odstínů. Najdeme ho v celé výšce tónů od blond po tmavě hnědé odstíny. Kombinace černé a čokoládově hnědých tónů je také krásnou variantou 3D barvení.

základní cena 2000 Kč 

Barvení vlasů 

rodinné foto, profilová fotografie, portrétní fotka, produktová... prostě co vás napadne a jde fotit v atelieru. Domluvíme si konzultaci záměru, zjistíme, co se vám líbí, připravíme si plán jak to vše zrealizovat a pak si focení užijeme.  

základní cena 2500 Kč v ceně 3 upravené fotografie 

  • 1
  • 2