Microblading

když už vás nebaví líčení, chete vypadat krásně i při sportu, nebo máte místa, kde vám obočí nedorůstá

  

co je to microblading

moderní a zatím jediná technika permanentního meke-upu, díky které dosáhneme maximálně přirozeného obočí. Při práci se používají speciální ruční pera, kterými se do vrchní vrstvy pokožky vykresluje jeden chloupek za druhým. Díky hustotě prokreslení, délce jednotlivých chloupků a kombinaci použitých barevných pigmentů se dosáhne přirozeného barevného působení.          

proč právě tato technika

protože profesionálně provedený microblading není na první pohled rozeznatelný od přirozeného obočí, přesto dokáže náš vzhled výrazně změnit. Obočí je dominantou našeho obličeje. Víme, že dolíčené obočí ať jemně, či výrazně, ovlivní náš výraz. Jeho tvar a intenzita tvoří dojem, kterým na své okolí působíme. Proto je důležité, aby naše obočí podtrhovalo harmonii, jemnost a klid našeho výrazu.           

realizace

samotné tetování trvá asi hodinu a na celý zákrok si vyhraďte asi 3 hodinky času. Nejprve se pokožka očistí a vydezinfikuje. Pak následuje úprava obočí a nakreslení formy jak bude obočí vypadat. Na tom si dáváme opravdu záležet, takže to chce čas. Pak si odsouhlasíme tvar, barvu a jdeme na to. První fáze se provádí bez anestezie. Jde o jemné předkreslení chloupků speciálním tenkým ručním perem a zapravení pigmentu do této kresby. Zákrok vnímáte jako jemné škrabkání. Po té se nanáší anestezie a kresba se jemně prohloubí. V tu to chvíli necítíte vůbec nic. Tím je hotovo. 

Nakonec je pleť ošetřena speciálním přípravkem, který zatáhne a uzamkne tetování a vy pleť necháte jen přirozeně zhojit, aniž byste na ni cokoli aplikovala. V případě výskytu kapiček, je jemně odsáváte do ubrousku, který po zákroku dostanete. Několik dní po provedení bude tetování působit výrazněji, než po úplném zhojení pokožky. K úplnému ustálení pigmentu dojde během 4 týdnů, kdy se pleť dohojí a dobarví. Po uplynutí 4 týdnů se doladí potřebné korekce, tvar, barva, intenzita, hustota. Záruku na provedení máte 3 měsíce od první aplikace. Korekce je nedílnou součástí aplikace a provádí se po 4 až 6 týdnech od zákroku. Teprve pak získá obočí finální podobu. 

důležité informace 

jako jsou kontraindikce, doporučení před zákrokem, co vás čeká v průběhu zákroku, na co se připravit, jaká je následná péče, kdy nejdříve na korekci, čemu se vyhnout a co doporučujeme se dozvíte na stránce Kontraindikace, co pře a co po? nebo klikněte ZDE