• Spring Collection
 • 333 Vcc
 • Romana A
 • Vera
 • Ccccvbb
 • Kadernicvi Vabcab
 • Kadernicvi Vabca Cv
 • Kadernicvi Vabcc
 • Dablju studio
 • Lookbook
 • 333 Vc
 • Vera 2

Kadeřnictví

protože účes je víc, než jen vlasy

střih

je dominantou našeho vzhledu a základem účesu, se kterým můžete dál libovolně pracovat. Pro volbu střihu jsou rozhodující 3 základní požadavky - délka vlasů, čas, který jste ochotni úpravě vlasů věnovat a náročnost na docílení požadovaného tvaru a výrazu.  

Za obrázky z módních časopisů se skrývají mnohdy až hodiny práce módních stylistů a kadeřníků. Nikdy nepotkáte modelku, která by ráno vstala a mohla překrásná vyběhnout bez jakékoli úpravy. To je bohužel realita života a přes noc přeleželých vlasů. Ale nezoufejte. Vše se dá zvládnout a najít střih, který ráno rychle doladíte.
Spolehnout se na to, že si umyjete vlasy, zatřepete hlavou a budete mít krásný, upravený, nadýchaný účes lesknoucích se vlasů plných vitality, je bohužel omyl. Pokud chceme mít vlasy upravené, lesklé a plné objemu, musíme jim dát chvíli pozornosti a péče. Co jim ráno dáme, budou nám celý den vracet, a to se rozhodně vyplatí. Nejsem zastáncem hodinového stání před zrcadlem, a tak vás jednoduchou a efektní úpravu vašeho střihu ráda naučím.

barvení, tónování a blond odstíny

je, ač se to nezdá, celkem velká alchymie. Do výsledné barvy vlasů se promítá mnoho faktorů, které se dají předpokládat, ale ne vždy na 100% odhadnout. Některými z nich jsou síla vlasu, jeho původní přirozená barva a množství červeného pigmentu, který je ve vlase přítomen. Pak schopnost vlasu přijmout barvu a její množství, poréznost i přípravky, které na vlasy doma používáme. Čím je požadovaný výsledný odstín vlasů světlejší, tím intenzivněji mohou tyto faktory působit na finální teplý nebo studený tón barvy.   
Výsledek ovlivní i vlasová kosmetika, její šetrnost nebo zvolený postup, kterým se dostáváme k výslednému barevnému tónu. Ne vždy je nejkratší a nejjednodušší způsob ten nejefektivnější. I zde se vyplatí postupovat v jednotlivých krocích pomaleji, než chtít vše zbytečně uspíšit. Vlasy by v konečném výsledku měly být plné lesku a vitality. Vlasy v kondici, jsou pro mne nejdůležitější. 

exkluzivní vlasová péče

INNOVATIS je opravdu jedinečnou péčí pro rekonstrukci a restrukturalizaci vlasového vlákna. Dodá vašim vlasům intenzivní výživu, měkkost a sílu. Kombinace Luxury plazm a Luxury caviar intenzivní péče v salonu a přípravků pro domácí použití přináší úžasné výsledky a vlasy jako z reklamy. Kdo si vyzkoušel, už nic jiného nechce, stejně jako já.     

svatební a společenské účesy

jsou samozřejmostí naší práce. Ideální je vybrat si z všude dostupných fotografií to, co se vám líbí a zapadá do vašeho stylu nebo celkové vize. Společně pak vybereme variantu, která bude z vašich vlasů realizovatelná a účes vyzkoušíme. Ideální je, si vlasy umýt večer, den před zkouškou nebo jeho tvořením. Někdy může být postup s přípravou vlasů na účes jiný, záleží na tom, co daná úprava účesu vyžaduje. 
Svatební účesy je vždy lepší vyzkoušet. Doporučuji maximálně 10 dní předem. Účes si dobře pamatuji a ještě přemýšlím, jak ho vylepšit.

 

ceník

ceny jsou orientační a závislé na náročnosti práce a spotřebě materiálu dle délky i hustoty vlasů